قیمت انجام پروپوزال

تعیین کف قیمت انجام پروپوزال با آموزش و پشتیبانی کامل تا تصویب همچنین تضمین بالاترین کیفیت و ضمانت استرداد وجه

قیمت انجام پروپوزال

تعیین قیمت انجام پروپوزال کار ساده ای نیست و هر موسسه قیمت خاص خود را باتوجه به خدمات قابل ارائه اش مشخص کرده است . قیمت نوشتن پروپوزال تحت تاثیر فاکتور های گوناگونی قرار می‌گیرد. یکی از این فاکتورها، مقطعی است که دانشجو درآن تحصیل می کند.مقطع تحصیلی تاثیر فراوانی بر هزینه  نوشتن پروپوزال دارد. هر چه مقطع تحصیلی بالاتر باشد، هزینه نوشتن پروپوزال  نیز بالا می رود. دانشگاه محل تحصیل نیز نقشی اساسی در تعیین هزینه پروپوزال دارد چراکه سطح انتظار دانشگاهها متفاوت است اما در مجموع هزینه انجام پروپوزال کارشناسی ارشد در مرکز پژوهشهای دانشگاهی مبلغ 1/200/000 تومان است که دانشجویان عزیز می توانند این مبلغ را در دو مرحله بپردازند

قیمت انجام پروپوزال

مشاوره انجام پروپوزال ارشد [فقط با 1200تومان]
پرداخت دو مرحله ای و ضمانت استرداد وجه در صورت عدم رضایت
همین حالا تماس گرفته یا فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید

تاثیر پیچیدگیهای موضوع بر قیمت انجام پروپوزال

 میزان پیچیدگی موضوع پایان‌نامه یکی ازفاکتور های مهم در تعیین قیمت است ، موضوع‌های پیچیده‌تر معمولا  زحمت بیشتری دارند و به دنبال آن هزینه بالاتری را نیز می طلبند. به‌طور کلی، فاکتور های گوناگونی از جمله مقطع تحصیلی، دانشگاه محل تحصیل و پیچیدگی موضوع پایان‌نامه، تاثیر گران‌قیمتی بر نوشتن پروپوزال نقش دارند. ممکن است برخی از موسسات سودجو پروپوزالی با قیمت بسیار بالا به شما پیشنهاد کنند اما در پایان پروپوزال ارائه شده به مرحله تصویب نخواهد رسید چرا که دانش و تجربه موسسات باعث می شود هم هزینه انجام پروژه ها کاهش یابد و هم کیفیت کار مطلوب باشد بنابراین عمده موسساتی که قیمتهای گزاف برای پروژه ها تعیین می کنند علت آن ناکارآمدی موسسه است. بنابراین توصیه می‌شود برای پروژه های خود به موسسات معتبر مراجعه کنید چراکه مهم‌ترین جنبه ای که باید به آن توجه کنید کیفیت و سطح علمی پروپوزال است.

شرایط پرداخت هزینه انجام پروپوزال

شرایط پرداخت در هر موسسه با موسسه دیگر متفاوت است و ممکن است طرح های مختلفی برای دانشجو درنظر داشته باشد . مرکز پژوهشهای دانشگاهی نیز با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی و فشار به وجود آمده ،شرایط ویژه ای برای پرداخت قیمت انجام پروپوزال برای دانشجویان در نظر گرفته است . ما شرایط پرداخت هزینه را به گونه ای ترتیب داده ایم که از لحاظ اقتصادی به دانشجویان عزیز فشاری مضاعف وارد نشود و دانشجو می تواند با اطمینان خاطر پروپوزال خود را به یک مرکز پژوهشی معتبر بسپارند و از خدمات حرفه ای و تخصصی بهره مند شود. یکی از مزیت های خدمات مرکز پژوهشهای دانشگاهی اقساطی بودن پرداخت هزینه پروپوزال می‌باشد .شما می توانید برای اطلاع از شرایط آموزشگاه و گرفتن پاسخ سوالات خود ، با کارشناسان موسسه ما تماس بگیرید.

تعهدات موسسه در قبال پروپوزالهای تحویلی و پشتیبانی تا تصویب

مرکز پژوهشهای دانشگاهی با ارائه خدمات حرفه ای از ابتدا تا انتهای مسیر همراه شما خواهد بود. ما کار خودرا با مشاوره تخصصی به شما آغاز می‌کنیم،کارشناسان حرفه ای و مجرب موسسه در تمامی مراحل مشارکت دارند ، موسسه خود را موظف می‌داند تا انتهای پروپوزال کنار شما باشد و این کار به بالارفتن سطح کیفی و علمی پروپوزال شما کمک می‌کند .
وظایف موسسه  در قبال خدمات ارائه شده به دانشجویان، جهت انجام پروپوزال ، فقط محدود به نگارش آن نیست بلکه ما با پشتیبانی های کامل و حرفه ای ، تا کسب موفقیت و تصویب پروپوزال در کنار دانشجویان محترم  هستیم که این پشتیبانی، شامل پاسخگویی حرفه ای از سوی موسسه ما خواهد بود . در نگاهی گذرا که به معروفترین موسسات پژوهشی شده است، مرکز پژوهشهای دانشگاهی توانسته با درنظر گرفتن فاکتور های مهمی مانند تعهد به انجام کامل کار ، انجام کامل اصلاحات مد نظر استاد راهنما و… به تمام این موارد جامه عمل بپوشاند و رضایت دانشجویان گرامی را جلب نماید شایان ذکر است سطح علمی پروپوزالهای این مجموعه مطابق با استانداردهای دانشگاه تهران می باشد.

ضمانت استرداد وجه موسسه در قبال هزینه انجام پروپوزال

موسسات مختلف در بحث استرداد وجه ،شرایط متفاوتی دارند و بسیاری از موسسات گزینه استرداد را کاملا از میان گزینه های خود حذف کرده اند . موسسه ما در تمامی مراحل از ارائه خدمات تخصصی و حرفه ای به شما اجتناب نمی‌کند . ما به شما تضمین می دهیم درپایان از نتیجه پروپوزال خود رضایت کامل داشته باشید . باتوجه به کادر حرفه ای و مجرب و سابقه درخشان مؤسسه ما ،اعتماد لازم را نسبت انجام پروپوزال شما داریم وکسب رضایت شما هدف نهایی ماست . درتمامی مراحل همراه دانشجو هستیم و در این مسیراز هیچ کمکی مضایقه نمی کنیم . با تمامی این ها  اگر دانشجوبه هر دلایلی از نتایج حاصل شده رضایت نداشته باشد و خواستار بررسی گزینه استرداد باشد ؛ صرف نظر تمامی کارهای صورت گرفته و خدمات انجام شده ،موسسه ما تمام وجه پرداختی را استرداد میکند . این مورد نشان می‌دهد موسسه ما از کيفيت بالای کار خود اطمینان خاطر دارد‌.

قیمت انجام پروپوزال ارشد

تفاوت هزینه انجام پروپوزال کارشناسی ارشد و دکتری

پروپوزال کارشناسی‌ارشد و دکتری تفاوت قابل توجهی با یکدیگر دارند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت:

  • حجم نوشته پروپوزال دکتری نسبت به پروپوزال کارشناسی‌ارشد حجم بیشتری به خود اختصاص می‌دهد زیرا تخصصی تر و گسترده تر است .
  • زمان ارائه پروپوزال دکتری نسبت به زمان ارائه پروپوزال کارشناسی‌ارشد به نسبت طولانی تر است .
  • موضوع پروپوزال کارشناسی‌ارشد می تواند تکراری یا تکمیل کننده تحقیقات پیشین باشد ، درصورتی که پروپوزال دکتری باید موضوع جدیدی را مطرح کند به همین خاطر نوشتن پروپوزال دکتری نسبت به پروپوزال کارشناسی‌ارشد سخت تر و پیچیده تر است.

باتوجه به موارد مطرح شده انتظار می‌‌رود پروپوزال دکتری قیمت بالاتری نسبت به پروپوزال کارشناسی‌ارشد به خود اختصاص دهد چراکه نگارش پروپوزال دکتری به لحاظ محتوا، نوآوری و پیشینه پژوهش و … به مراتب حساستر از پروپوزال کارشناسی ارشد است. جهت اطلاع از هزینه انجام پروپوزال دکتری می توانید پست مزبور را بخوانید.

پاسخ به سوالات پرتکرار در خصوص قیمت انجام پروپوزال

قیمت یک پروپوزال از مهمترین فاکتور های مورد توجه دانشجویان عزیز است ،مطمئنا سوالات زیادی برای دانشجو پیش می آید و ابهامات فراوانی وجود دارد . ما در این مرحله نیز همراه دانشجویان عزیز هستیم و تمامی سوالات شما را بررسی و پاسخ گفتیم.
هرچند در این قسمت به برخی از سوالات پرتکرار شما پاسخ داده شده است اما باتمامی این ها اگر هنوز سوال و یا ابهامی در خصوص انجام پروپوزال برای دانشجو محترم باقی ماند و نیاز به توضیحات بیشتر بود ،دانشجو عزیز می تواند جهت اطلاع بیشترو رفع ابهام خود  با کارشناسان مجرب مجموعه تماس بگيرند.

بله پس از قطعی شدن درخواست دانشجو؛ ما تمام اقدامات لازم را جهت شروع، آموزش، پشتیبانی، اصلاحات احتمالی و … را تا تصویب پروپوزال ضمانت می کنیم بنابراین با شروع کار؛ پروپوزال خودتان را تصویب شده تلقی کنید.

در حالت طبیعی و نرمال نوشتن پروپوزال کارشناسی ارشد حدود ده روز تا دو هفته زمان می برد اما دانشجویانی که فرصت کمتری در اختیار دارند نباید نگران باشند چرا که با توجه به ظرفیتهایی که در اختیار داریم می توانیم کار را بسیار سریعتر هم به دانشجویان عزیز تحویل دهیم هرچند توصیه می کنیم دانشجویان عزیز پیش از اینکه زمان را از دست بدهند؛ اقدام به نوشتن پروپوزال کنند اما برای دانشجویانی که در موقعیت فورس قرار گرفته اند پلان ویژه ای داریم

دانشجویان عزیز می توانند مبلغ انجام پروپوزال را در دو مرحله بپردازند. نصف مبلغ در هنگام شروع پروپوزال و نصف بعدی در هنگام تحویل

نگران سخت گیری اساتید راهنما نباشید اغلب این سخت گیریها از سر دلسوزی است و اساتید می خواهند دانشجویان یک کار بی نقص و در خور شأن کارشناسی ارشد (یا دکتری) ارائه کنند برای ما سخت گیریهای اساتید قابل درک است و کار با این اساتید را بیشتر می پسندیم فقط مد نظر داشته باشید همانطور که ما برای جلب رضایت اساتید سخت گیر تلاش مضاعفی می کنیم شما هم باید با مطالعه و تسلط بیشتر، پروپوزالتان را ارائه کنید. ضمنا قیمت انجام پروپوزال برای چنین اساتیدی نسبت به اساتید دیگر هیچ فرقی ندارد.

توجه داشته باشید که نظرات اصلاحی اساتید راهنما جزء لاینفک مراحل تصویب است و حتی با کیفیت ترین پروپوزالها هم بی نیاز از اصلاح نخواهند بود و این یک امر طبیعی است. انجام نظرات اصلاحی استاد راهنما برعهده محققین این مجموعه است و هیچ هزینه اضافه ای نخواهد داشت.