قیمت پایان نامه آماده

پیش از شروع به خواندن این پست تاکید می شود پایان نامه آماده صرفا مناسب مطالعه و ایده گرفتن است و نه ارائه و دفاع

قیمت پایان نامه آماده

برای تعیین قیمت پایان نامه آماده به فاکتور های مختلفی توجه می کنیم ، مانند موضوع پایان نامه ، پیچیدگی پایان نامه ، تعداد صفحات نگارش شده ، رشته تحصیلی مربوط به آن و …موسسات مختلف با توجه به خدمات قابل ارائه خود ،قیمت های گوناگونی برای پايان‌نامه آماده درنظر می گیرند.در انتخاب موسسه دقت کنید زیرا بسیاری از موسسات غیر معتبر با پیشنهاد قیمت پایین سعی در جذب دانشجویان دارند ،کار این موسسات کیفیت بالایی ندارد و در پایان دانشجو نتیجه لازم را نخواهد گرفت .

قیمت پایان نامه آماده

فرق پایان نام آماده و پایان نامه های تالیفی در چیست

پایان نامه آماده و تالیفی تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند. درپایان‌نامه های تالیفی می توانید موضوع مدنظرخود را به موسسه انتخابی ارائه دهید و یا به کمک مشاوران موسسه یک موضوع انتخاب کنید .
مؤسسه با توجه به موضوع انتخابی شما ، بازه زمانی در اختیار شما و پیچیدگی موضوع شما محققینی مجرب و حرفه ای برای کار شما برمی‌گزیند و محققین باتوجه به تمامی فاکتور های لازم نگارش پايان‌نامه شما را آغاز می کنند . پایان‌نامه آماده با پايان‌نامه تالیفی کاملا تفاوت دارد ؛در پايان‌نامه آماده نگارش از قبل انجام شده است . دانشجو می تواند با مراجعه به موسسه مورد نظر از میان پايان‌نامه های آماده یک موضوع را انتخاب کند و در صورت نیاز در آن تغییراتی اعمال کند. قیمت پايان‌نامه تالیفی به دلیل کار بیشتر و زمان طولانی تر از قیمت پايان‌نامه آماده بیشتر خواهد بود.

پرداخت قیمت پایان نامه آماده و خرید آن مناسب چه کسانی است؟

بازه زمانی آماده سازی پايان‌نامه به خودی خود چندان زیاد نیست که همراه خود فشار و استرس زیادی را به همراه می آورد. برخی از دانشجویان به دلایل مختلفی زمان کافی برای ارائه پايان‌نامه ندارند و نیاز دارند در کمترین زمان ممکن و کمترین هزینه یک پايان‌نامه قابل قبول ارائه کنند . پايان‌نامه آماده بهترین گزینه برای این دسته از دانشجویان محترم می باشد. دانشجویان می توانند بدون هیچ نگرانی به موسسه مورد نظر خود مراجعه  کنند و در یک بازه زمانی کوتاه بهترین نتایج را کسب کنند .

قیمت پایان نامه آماده مدیریت

دانشجویان باید توجه کنند ، بسیاری از موسسات وجود دارند که ادعا می کنند  پایان نامه ارشد شما را با بهترین کیفیت انجام می دهند، اما این موسسات  از دانشجویان هزینه های بسیار بالایی را دریافت می کنند و عموما کارهایی بسیار ضعیف و بی کیفیت را تحویل می دهند. برای اینکه قیمت پایان نامه آماده کارشناسی ارشد مدیریت را تعیین کنیم ،عوامل متعددی در قیمت پایان نامه کارشناسی ارشد تاثیر گذار است که می توان به این موارد اشاره کرد: نوع رشته تحصیلی و گرایش آن، دانشگاه محل تحصیل دانشجو، مقطع تحصیلی دانشجو، موضوع پایان نامه، نوع نرم افزارهایی که نیاز است هنگام نگارش جهت تجزیه و تحلیل مورد استفاده قرار گیرد، مدت زمان آموزش پایان نامه، انجام پاورپوینت برای پایان نامه،  واقعیت این است که قیمت ثابتی برای انجام یک پایان نامه مدیریت  وجود ندارد و هر موضوعی، قیمت اختصاصی خود را دارد.

قیمت پایان نامه آماده روانشناسی

انجام پایان نامه روانشناسی ، به زمان زیادی احتیاج دارد و باید دارای مشخصات و ویژگی های مورد تایید هیئت داوران باشد. بیشتر دانشجویان برای نگارش پایان نامه خود با سختی هایی مواجه هستند و با توجه به اینکه برای بسیاری از آنها اولین کار پژوهشی می باشد، ممکن است با سختی های زیادی روبرو شوند. شما پیش ازآغاز هرکاری ، باید پروپوزال را آماده کنید. پروپوزال، طرح اولیه از پایان نامه است و نشان دهنده، اهداف ، روش کار، سوابق و پیشینیه تحقیق می باشد. تعیین هزینه برای پايان‌نامه روانشناسی به عوامل متعددی بستگی دارد ،مانند: موضوع انتخابی، روش تحقیق، جامعه آماری، منابع موجود، باتوجه به سطح علمی و زمان بندی پايان‌نامه  می توان روی آن قیمت ‌گذاری کرد.

قیمت پایان نامه آماده حقوق

دانشجویان رشته حقوق در این زمان با سختی های  متفاوتی روبرو هستند که داشتن مهارت و تجربه مفید لازم است ، اما اغلب  دانشجویان به دلیل نداشتن فرصت مطالعاتی لازم؛ در جستجوی موسساتی حرفه ای  برای انجام پایان نامه حقوق روی می آورند. به طور کلی قیمت انجام پایان نامه حقوق در این موسسه با توجه به فاکتور هایی تعیین می گردد که عبارتند از: گرایش تحصیلی دانشجو: در نظر داشته باشید که برای انجام پایان نامه هر گرایش با توجه به حوزه های مطالعاتی و … قیمتهای متفاوتی تعیین می گردد.
دانشگاه محل تحصیل: همانطور که می‌دانید در هر دانشگاه حساسیتهای متفاوتی برای سنجش پایان نامه ها در نظر گرفته می شود که یکی از موضوعات مهم در تعیین قیمت پايان‌نامه است .
موضوع اصلی پایان نامه: اینکه چه موضوعی برای پایان نامه خود انتخاب کرده اید در قیمت تمام شده آن نقشی مهم دارد. موسسات باتوجه به فاکتورهای  بالا پايان‌نامه های آماده را تدوین می کنند و قیمت متفاوتی برای پايان‌نامه ها درنظر خواهند گرفت . به یاد داشته باشید ارزان بودن یک پايان‌نامه آماده همیشه به صرفه نخواهد بود و ممکن است نشان از کیفیت پایین پايان‌نامه باشد .

قیمت پایان نامه آماده حسابداری

واقعیت این است که نمی توانیم تعرفه ثابتی برای یک پايان‌نامه آماده در نظر بگیریم. بسته به موضوع پايان‌نامه،تعداد صفحات و تخصصی بودن موضوع  قیمت پايان‌نامه های آماده متفاوت خواهند بود . فاکتور های بسیار زیادی در تعیین قیمت پایان‌ نامه تاثیر دارند که در ادامه به آنها اشاره می کنیم : 1 – مقطع تحصیلی – باتوجه به شرایط متفاوت پایان نامه دکتری و کارشناسی ارشد طبيعی است که  هزینه و انجام پایان‌نامه دکتری نسبت به مقطع ارشد بیشتر است. 2 – دانشگاه محل تحصیل – دانشگاه ها ازسطح های مختلفی برخوردارند، معمولا پایان‌نامه دانشگاه های برتر نسبت به دیگر دانشگاه ها پیچیده‌تر است.مثلا پايان‌نامه مورد نیاز برای دانشگاه تهران با پايان‌نامه برای دانشگاه غیر انتفاعی متفاوت خواهد بود. 3 – میزان پیچیدگی موضوع پایان‌نامه – این مورد در تعیین هزینه پایان نامه بسیار اهمیت دارد. 4 – تعداد صفحات مورد نگارش –  هر چه تعداد صفحات مورد نیاز برای نگارش بیشتر باشد هزینه افزایش پیدا میکند. 5 – زبان نگارش پایان نامه – نگارش به همراه آموزش پایان نامه به زبان های غیر فارسی، هزینه متفاوتی دارد. 6 – نرم افزارهای مورد استفاده – برای مثال کار با نرم افزار R و متلب پیچیده‌تر از سایر نرم افزارهای آماری است.