هزینه انجام فصل دوم پایان نامه

تعیین قیمت نگارش فصل دوم پایان نامه های دانشگاهی با تضمین کیفیت برتر به همراه انجام رایگان اصلاحات احتمالی

هزینه نوشتن فصل دوم پایان نامه

برای نگارش فصل دوم پایان نامه نکات متعددی در نظر گرفته می شود. توجه و وقتی که برای جمع آوری اطلاعات مربوطه توسط موسسه ما صرف می شود برای بسیاری از افراد این تصور را ایجاد می کند که هزینه تدوین فصل دوم پایان نامه برای دانشجو بسیار است اما خلاف این موضوع برای تیم مجموعه ما صدق می کند. هزینه تقریبی تدوین فصل دوم پایان نامه توسط تیم خبره مجموعه ما به میزان 2/400/000 تومان است که پرداخت این هزینه توسط دانشجویان می تواند در چندین قسط متفاوت صورت بگیرد.

هزینه انجام فصل دوم پایان نامه

هزینه انجام فصل دوم پایان نامه
[فقط با 2400 تومان]

با استفاده از جدیدترین منابع و مقالات روز و معتبر
همین حالا تماس گرفته یا فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید

شرایط پرداخت هزینه انجام فصل دوم پایان نامه

همان که که اشاره شد شرایط پرداخت هزینه فصل دوم پایان نامه به نحوه ای برنامه ریزی شده است که دانشجویان عزیز به راحتی قادر به پرداخت آن باشند و هیچ مانعی پیش روی این عزیزان قرار نگیرد. دانشجویان با اطلاع از این موضوع قادر هستند با آرامش خاطر به موسسه ما مراجعه کرده و هزینه لازم را بپردازند. پرداخت هزینه به صورت اقساطی این نوید را به مشتریان همیشگی ما می دهد که آن ها با آگاهی کامل به مجموعه ما مراجعه کرده و با پرداخت اولین قسط از هزینه مد نظر می توانند باقی کارها را به موسسه ما بسپارند.

تعهدات موسسه در قبال فصلهای تحویلی به دانشجویان

پایبندی به تعهدات از نقاط قوت تیم مجموعه ما به شمار می رود. به عبارتی سابقه ندارد که کارشناسان و محققان موسسه ما پا از خط قرمزهای مجموعه فراتر بگذارند. اگر هرگونه کوتاهی یا غفلت برای مشتریان عزیز ما رخ دهد موسسه موظف می شود که تمام هزینه دریافتی از دانشجویان را بدون هیچ گونه کم و کاستی در اختیار آن ها قرار دهد. این موضوع به نوبه خود منجر به ایجاد اعتماد و اطمینان برای مشتریان محترم می شود. کارشناسان ما قادر هستند پایان نامه ای با بالاترین کیفیت را در کوتاه ترین زمان ممکن به مشتریان ما عرضه کنند.

ضمانت استرداد وجه موسسه در قبال هزینه انجام فصل دوم پایان نامه

اگر دانشجویان محترم پس از واگذاری پایان نامه به موسسه ما دچار شک و تردید در حین انجام این پروسه شوند می توانند درخواست استرداد وجه کنند. با اعلام این درخواست تیم مجموعه موظف است تمام هزینه ای که در قبال تضمین از دانشجویان دریافت کرده است را به طور تمام و کمال در اختیار آن ها قرار دهد. آگاهی از این حقیقت امتیاز ویژه ای را برای دانشجویان محترم رقم می زند. این موضوع به تنهایی ضامنی برای مشتریان موسسه محسوب می شود تا به دور از هرگونه استرس به مجموعه ما اعتماد کنند.

هزینه نوشتن فصل دوم پایان نامه شامل چه مواردی است

دانشجویان پیش از تدوین فصل دوم پایان نامه موظف هستند با ساختارها و اصول کلی این فصل آشنا باشند. در ابتدای مقدمه این فصل دانشجویان به موضوع پایان نامه می پردازند و سپس بیان مفاهیم کلی فصل مربوطه در اولویت این عزیزان است. اشاره به منابع ایرانی و خارجی که در طول تدوین این فصل به کار برده شده اند توسط دانشجویان در مرحله بعدی ذکر می شود. جمع بندی داده ها گام بعدی در تدوین پایان نامه است. در نهایت دانشجویان با خلاصه نویسی مطالب اشاره شده به بیان نتیجه گیری کلی می پردازند. به این نکته نیز توجه داشته باشید که در نگارش فصل دوم پایان نامه از جدیدترین مقالات نشریاتی همچون اسپرینگر و ساینس دایرکت استفاده خواهد شد.

هزینه انجام فصل دوم پایان نامه

پاسخ به سوالات پرتکرار در خصوص هزینه نوشتن فصل دوم

سوالات بسیاری در طول تدوین فصل دوم پایان نامه برای دانشجویان ایجاد می شود. عدم آشنایی با سلسله مراتب تهیه پایان نامه چالش های متعددی برای این عزیزان ایجاد می کند. عدم اطلاع از میزان هزینه دریافتی از جانب موسسه یا عدم آگاهی از عملکرد مجموعه های متفاوت دانشجویان را در طول این مسیر سردرگم می کند اما آن چه حائز اهمیت است اطمینان دانشجویان بسیاری به مجموعه ما است که می تواند باقی این عزیزان را از پریشانی برهاند و در هر مرحله از تدوین این فصل پاسخگوی سوالات آن ها باشد. در ادامه به برخی از رایجترین سوالات شما عزیزان پاسخ  می دهیم.

همانطور که توضیح داده شد؛ پژوهشگران این مجموعه برای نوشتن فصل دوم پایان نامه ابتدا با توجه به موضوع و متغیرهای پروژه ، اقدام به جستجو و مطالعه جدیدترین مقالات  روز دنیا می کنند سپس با جمع بندی مطالب اقدام به نگارش فصل دوم می شود همانطور که می دانید این فصل در اغلب پایان نامه ها مربوط به پیشینه پژوهش و ادبیات موضوع است.

بطور متوسط زمان مورد نیاز برای نوشتن فصل دوم بین دو تا سه هفته است این فصل از پایان نامه به دلیل اهمیت و حساسیتش، نیاز به مطالعات جامع و وسیعی دارد علی الخصوص مطالعه مقالات جدید نشریات معتبر بین المللی که مستلزم صرف وقت جهت ترجمه و خلاصه نویسی دارد البته با توجه به ظرفیتهایی که در اختیار داریم می توانیم کار را سریعتر از تایم مطرح شده تقدیم عزیزان کنیم

در مرکز پژوهشهای دانشگاهی معمولا پرداخت هزینه نگارش فصل دوم در دو مرحله صورت می گیرد مرحله اول مربوط به زمان شروع این فصل و مرحله دوم مربوط به زمان تحویل خواهد بود.

بله تمامی خدمات مرکز پژوهشهای دانشگاهی از جمله نوشتن فصل دوم پایان نامه تضمینی است و ما تا تایید نهایی استاد راهنما در کنار دانشجویان عزیز هستیم