هزینه انجام فصل چهارم پایان نامه

تعیین منصفانه ترین هزینه برای نگارش فصل چهارم پایان نامه با ضمانت تایید سریع اساتید محترم راهنما

هزینه نوشتن فصل چهارم پایان نامه

فصل چهارم پایان نامه یکی از قسمت هایی به شمار می رود که بسیاری از دانشجویان را با مشکل مواجه می کند. از این رو سیاست باقی مجموعه ها این نیاز را می طلبد که بیشترین هزینه ممکن را از دانشجویان دریافت کنند اما این مسئله نباید منجر به گمراهی این عزیزان شود. چرا که مجموعه هیچ تبعیضی میان تدوین این فصل با سایر فصول قائل نمی شود و همان هزینه ای را دریافت می کند که برای باقی فصول در نظر گرفته شده است. مبلغ تقریبی 2/400/000 تومان برای تدوین این فصل توسط مجموعه ما در نظر گرفته شده است جهت  اطلاعات دقیقتر می توانید با کارشناسان موسسه تماس بگیرید.

هزینه انجام فصل چهارم پایان نامه

هزینه انجام فصل چهارم پایان نامه
[فقط با 2400تومان]

ضمانت استرداد وجه در صورت عدم رضایت
همین حالا تماس گرفته یا فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید

شرایط پرداخت هزینه انجام فصل چهارم پایان نامه

شرایط پرداخت هزینه انجام فصل چهارم پایان نامه به گونه ای برای دانشجویان لحاظ می شود که کمترین نگرانی برای این عزیزان رقم بخورد. در نظر گرفتن نازل ترین قیمت برای دانشجویان از جمله راه حل های مطرح شده از جانب تیم مجموعه ما به شمار می رود. هم چنین پرداخت به شکل اقساطی این فرصت را برای تمامی دانشجویان ایجاد می کند که آن ها به دور از هرگونه تبعیض و با هرگونه شرایط مالی قادر به پرداخت هزینه های تدوین این فصل باشند. ایجاد بستری مناسب برای دانشجویان از اهداف موسسه ما است.

تعهدات موسسه در قبال فصلهای تحویلی به دانشجویان

تیم مجموعه ما تمام تلاش خود را به کار می بندد که به تعهدات موسسه پایبند باشد و تحت هیچ شرایطی آن ها را زیر پا نگذارد. تحویل پروژه در بازه زمانی مشخص و انجام بی کم و کاست فصل چهارم پایان نامه از جمله این تعهدات محسوب می شوند. هم چنین تیم موسسه ما همواره در تلاش است تا با استفاده از منابع به روز اعتبار و ارزش پایان نامه را افزایش دهد. از این رو هرگاه تیم مجموعه مرتکب خطایی شود در صدد جبران آن برمی آید. از جمله این موارد برگرداندن وجه دریافتی از دانشجویان عزیز و محترم است.

ضمانت استرداد وجه موسسه در قبال هزینه انجام فصل چهارم پایان نامه

از نکات و ویژگی های مثبت مجموعه اشاره به ضمانت استرداد وجه موسسه در قبال هزینه انجام فصل چهارم پایان نامه است. دانشجویان در گام اول موظف به پرداخت هزینه ای به عنوان ضمانت می شوند. اگر هرگونه غفلت در طول انجام پروژه دانشجویان عزیز را تهدید کند مجموعه مسئول پرداخت هزینه دریافتی به این عزیزان می شود. این نکته به خودی خود ضمانتی برای دانشجویان عزیز به شمار می رود و خیال آن ها را به هر نحو از مجموعه مورد نظر آسوده می کند. بدین ترتیب آن ها قادر به واگذاری پایان نامه های خود می شوند.

هزینه نوشتن فصل چهارم پایان نامه شامل چه مواردی است

تدوبن مقدمه فصل چهارم در اولویت است. داده هایی که در حین انجام این پروژه گردآوری شده اند مورد تحلیل قرار می گیرند. سپس داده های مطرح شده مورد آزمون قرار گرفته و فرضیاتی در این خصوص توسط دانشجویان مطرح می شوند. فرضیه ها به انواع مختلفی دسته بندی شده که نوع جهت دار و بدون جهت آن ها مد نظر است. با استفاده از روش های آماری این فرضیه ها مورد بررسی قرار می گیرند. نگارش این فصل از مهم ترین گام ها برای تدوین پایان نامه به شمار می رود و این مجموعه به صورتی حرفه ای قادر به انجام آن است. توجه داشته  باشید که کیفیت خدمات مرکز پژوهشهای دانشگاهی با برترین موسسات پژوهشی کشور مانند موسسه دانشورزان برابری می کند

هزینه انجام فصل چهارم پایان نامه

پاسخ به سوالات پرتکرار در خصوص هزینه نوشتن فصل چهارم

 تجزیه و تحلیل داده ها از مهم ترین چالش های پیش روی دانشجویان محترم است. تحلیل داده های کمی با استفاده از روش های آماری صورت می گیرد اما داده های کیفی به راحتی قابل اندازه گیری نیستند. دانشجویان عزیز ممکن است در افتراق داده ها و دسته بندی های آن ها به مشکل بربخورند. تنظیم داده های مشخص شده نیز ممکن است از عهده بسیاری از دانشجویان خارج باشد. از این رو موسسه ما تمام مسئولیت ها را بر عهده می گیرد و اجازه نمی دهد نیازهای درخواستی از جانب دانشجویان بی پاسخ بماند.

بله دانشجویان عزیز می توانند هزینه انجام فصل چهارم پایان نامه را در دو مرحله پرداخت کنند مرحله اول در هنگام شروع این فصل و مرحله دوم در مرحله تحویل. البته برای برخی از پایان نامه که فصل چهارم آنها سنگینتر است  می توان شرایط پرداخت را به سه مرحله یا بیشتر تقسیم نمود.

تهیه دیتای خام که می تواند پرسشنامه یا داده های آماری باشد برعهده خود دانشجو است در واقع دانشجویان عزیز در زمان انتخاب موضوع پایان نامه باید نحوه تهیه دیتای مورد نیاز پروژه را مد نظر داشته باشند و موضوعاتی را انتخاب کنند که قادر به تهیه دیتای خام آن هستند. البته اگر این مساله از قبل پیش بینی نشده باشد؛ محققین مرکز پژوهشهای دانشگاهی راهکارهای ارزشمندی را می توانند تدوین کنند که مشکلی برای دانشجویان عزیز پیش نیاید.

مبلغی که در این صفحه بعنوان تعرفه انجام فصل چهارم پایان نامه اعلام شده است مربوط به پایان نامه های علوم انسانی علی الخصوص رشته های مدیریت، حسابداری، روانشناسی و … است و شامل پروژه های فنی و مهندسی نمی شود چرا که پایان نامه های فنی و مهندسی شامل شبیه سازی های نرم افزاری هستند که نیاز به وقت و تخصص بیشتری دارند و بالطبع شامل هزینه های بیشتری خواهد بود.