هزینه انجام پایان نامه الهیات و معارف اسلامی

نگارش علمی و تخصصی پروژه های رشته الهیات و معارف اسلامی در تمامی گرایشهای این رشته با بالاترین کیفیت ممکن

هزینه انجام پایان نامه الهیات و معارف اسلامی

هزینه نگارش پایان نامه که توسط کادر مرکز پژوهشهای دانشگاهی برای دانشجویان محترم در نظر گرفته شده به مبلغ 6/400/000 تومان است. اشخاصی که سریع تر به این مجموعه جهت ثبت سفارش های خود مراجعه کنند از شرایط ویژه این موسسه بهره مند می شوند. هزینه با توجه به سختی کار کارشناسان و محققان این مجموعه تعرفه گذاری شده است. افرادی که در خصوص نگارش پایان نامه های سنگین تر به تیم این موسسه اعتماد و اطمینان کرده اند موظف به پرداخت مبلغ بیشتری خواهند شد اما شرایط شرکت برای این عزیزان به گونه ای است که در صورت تمایل می توانند هزینه مربوطه را در دو مرحله پرداخت کنند.

شرایط پرداخت هزینه انجام پایان نامه الهیات و معارف اسلامی در مرکز پژوهشهای دانشگاهی

شرایط پرداخت هزینه تهیه و تدوین پایان نامه منافع بسیاری را برای دانشجویان رشته الهیات و معارف انسانی به دنبال دارد. این عزیزان می توانند هزینه را در چهار یا پنج قسط پرداخت کرده و نصف مبلغ را قبل از انجام مراحل ثبت نام به حساب مرکز پژوهشهای دانشگاهی واریز کنند. هزینه های بعدی هنگام تحویل بخشهای مختلف پایان نامه از این عزیزان دریافت می شود. این شرایط برای رعایت حال همه دانشجویان و مشتریان عزیزی است که این موسسه را نسبت به باقی مراکز در ارجحیت قرار داده اند.

هزینه انجام پایان نامه الهیات و معارف اسلامی
مبلغ 6/400/000 تومان است

با شرایط پرداخت اقساطی و در 4 مرحله با پیشرفت کار

استرداد وجه در صورت عدم رضایت

هزینه نگارش پروپوزال الهیات  و معارف اسلامی

هزینه انجام پروپوزال نسبت به نگارش پایان نامه به میزان کمتری برای مشتریان ثابت مرکز پژوهشهای دانشگاهی در نظر گرفته می شود. تعداد صفحات و مطالب نگارش شده در تهیه پروپوزال نسبت به پایان نامه از حجم کمتری برخوردار است. به همین سبب دانشجویانی که برای انجام پروپوزال های خود به مرکز پژوهشهای دانشگاهی مراجعه کرده اند می توانند تنها با پرداخت 1/600/000 تومان از خدمات این مجموعه بهره ببرند. لزوم تهیه پروپوزال برای همه دانشجویان روشن بوده و به همین منظور در جهت یافتن موسسه ای با کادر حرفه ای نهایت تلاش خود را به کار می بندند. کارشناسان این مجموعه با دریافت نازل ترین قیمت این خدمات را در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهند.

تفاوت هزینه انجام پایان نامه الهیات و معارف اسلامی برای دانشجویان دانشگاه آزاد و دولتی

دانشجویانی که در دانشگاه های متفاوت مشغول به تحصیل هستند در خصوص هزینه انجام پایان نامه ممکن است تا به تناقص هایی بر بخورند. این افراد به اشتباه تصور می کنند که هزینه دریافتی از جانب موسسه مربوطه در خصوص تهیه و تدوین پایان نامه های آن ها از تفاوت فاحشی برخوردار است در حالی که عکس این قضیه برای مرکز پژوهشهای دانشگاهی صدق می کند. بسیاری از موسسه ها با وجود تبلیغات گسترده برای جذب مشتریان از سراسر دانشگاه های کشور همچنان تبعیض هایی را برای دانشجویان دانشگاه های آزاد و دولتی قائل می شوند. این موضوع از اهداف این مجموعه به دور است. مرکز پژوهشهای دانشگاهی به سبب رسالت خود در تلاش است تا بستری برای سو استفاده افراد ناکارآمد ایجاد نشود. از این رو هزینه نگارش پایان نامه برای دانشجویان دانشگاه آزاد و دانشگاههای دولتی به صورت یکسان در نظر گرفته شده است. این موضوع منجر به پیشرفت و بهبود عملکرد کارشناسان و محققان مجرب این موسسه شده و آن ها در تلاش هستند تا خدمات رسانی خود را در تمام زمینه ها با بالاترین کیفیت برای دانشجویان عزیز لحاظ کنند.

هزینه انجام پایان نامه الهیات و معارف اسلامی

ضمانت استرداد وجه در صورت عدم رضایت

عزیزانی که برای اعتماد به مرکز پژوهشهای دانشگاهی به دنبال عاملی تضمین شده هستند می توانند با درخواست استرداد وجه از این موضوع اطمینان حاصل کنند. کارشناسان و محققان این مجموعه این شرایط را در اختیار مشتریان قرار داده و آن را به طور شفاف و کامل برای این عزیزان توضیح می دهند. اشخاصی که برای نخستین بار به این مرکز مراجعه می کنند ممکن است تا تنها به نظرات کاربران بسنده نکنند. از این رو آن ها می توانند تنها با ثبت این درخواست از بازگشت هزینه پرداختی خود در خصوص انجام پایان نامه اطمینان حاصل کنند. این مسئله منجر به حضور گسترده دانشجویان محترم برای ثبت سفارش هایشان در مرکز پژوهشهای دانشگاهی شده است.