هزینه انجام پایان نامه علم اطلاعات و دانش شناسی

برای اطلاع از هزینه نگارش پایان نامه علم اطلاعات و دانش شناسی می توانید این صفحه را بخوانید یا با کارشناسان موسسه تماس بگیرید

قیمت انجام پایان نامه علم اطلاعات و دانش شناسی

موسسه های مختلف که خدمات گسترده ای در خصوص انجام پایان نامه دانشجویان علم اطلاعات و دانش شناسی انجام می دهند در ارتباط با تعرفه گذاری سیاست های متفاوتی را در پیش می گیرند. گاهی هزینه های مربوطه منجر به ایجاد پارادوکس هایی در ذهن دانشجویان می شود. به صورتی که تبلیغات این گونه از مراکز با نحوه تعرفه گذاری آن ها همخوانی ندارد. این موضوع منجر به سردرگمی افراد شده و این عزیزان موفق نشده تا تصمیم گیری مناسبی برای واگذاری پایان نامه های خود کنند. در این حین مرکز پژوهشهای دانشگاهی در اختیار دانشجویان است تا تنها با دریافت 9/400/000 تومان از آن ها برای خدمات رسانی در همه سطوح و ابعاد آماده و مهیا باشد.

شرایط پرداخت هزینه انجام پایان نامه در مرکز پژوهشهای دانشگاهی

شرایط پرداخت به صورتی برای دانشجویان این رشته در نظر گرفته شده تا آن ها را همواره برای حضور در مرکز پژوهشهای دانشگاهی ترغیب کنند. پرداخت چهار مرحله ای هزینه مربوطه از مواردی است که مراجعه مشتریان به مرکز پژوهشهای دانشگاهی را تسهیل می بخشد. دانشجویان عزیز می توانند تنها با پرداخت 20% از مبلغ به عنوان اولین قسط از خدمات مرکز پژوهشهای دانشگاهی بهره ببرند. در صورتی که کارشناسان و محققان مرکز پژوهشهای دانشگاهی در اسرع وقت موفق به عرضه پایان نامه های دانشجویان شوند می توانند باقی مبلغ را از آنان مطالبه کنند.

قیمت انجام پایان نامه علم اطلاعات و دانش شناسی مبلغ 9/400/000 تومان است

با شرایط پرداخت اقساطی و در 4 مرحله با پیشرفت کار

استرداد وجه در صورت عدم رضایت

هزینه نگارش پروپوزال علم اطلاعات و دانش شناسی

هزینه نگارش پروپوزال علم اطلاعات و دانش شناسی از جوانب بسیاری بستگی به موضوع آن دارد. با توجه به آن که حجم پروپوزال و پایان نامه با یکدیگر تفاوت دارند بنابراین نحوه انجام و زمان بندی هر کدام متفاوت است. پروپوزال از ابعاد بسیاری مشابه با فصل اول پایان نامه است. از این رو دانشجویان با تدوین پروپوزال خود می توانند تا با اصول نگارش پایان نامه های مربوطه آشنایی پیدا کنند. هزینه ای که از دانشجویان در قبال انجام پروپوزال علم اطلاعات و دانش شناسی توسط کارشناسان و محققان مرکز پژوهشهای دانشگاهی دریافت می شود به مبلغ 2/100/000 تومان است.

تفاوت هزینه انجام پایان نامه علم اطلاعات و دانش شناسی برای دانشجویان دانشگاه آزاد و دولتی

مرکز پژوهشهای دانشگاهی در مقایسه با سایر مراکز از استانداردهای بالایی در خصوص خدمات رسانی برخوردار است. رعایت این استاندارد ها توسط کادر مجرب و حرفه ای مرکز پژوهشهای دانشگاهی موجب شده تا دانشجویان بسیاری از سراسر کشور جهت واگذاری پایان نامه های خود به این مجموعه مراجعه کنند. چهارچوب هایی که توسط متخصصان مجموعه تعریف شده تنها اختصاص به دانشجویان دانشگاه های برتر کشور نداشته بلکه تمام دانشجویان دانشگاه های کشور می توانند با کادر موسسه در ارتباط باشند و سفارش های خود را به ثبت برسانند. هزینه لازم برای انجام پایان نامه علم اطلاعات و دانش شناسی مبلغ 9/700/000 تومان است. دانشجویان سراسر کشور پس از آگاهی از شرایط پرداخت مبلغ مربوطه می توانند واریزی های لازم را انجام دهند. این هزینه هیچ ارتباطی با دانشگاه های دانشجویان ندارد. از این رو عزیزانی که در دانشگاه های آزاد و دولتی مشغول به تحصیل هستند می توانند در جهت پرداخت هزینه مربوطه اقدامات لازم را انجام دهند. مراجعه گسترده و بی سابقه این عزیزان به مرکز پژوهشهای دانشگاهی موجب شده تا این موسسه تحت عنوان مرکزی با رعایت بالاترین استاندارد ها برای خدمات رسانی به دانشجویان شناخته شود. توجه داشته باشید که کیفیت خدمات این مجموعه در حد تخصصی ترین مرکز نگارش پایان نامه علم اطلاعات و دانش شناسی کشور است.

هزینه انجام پایان نامه علم اطلاعات و دانش شناسی

ضمانت استرداد وجه در صورت عدم رضایت

ضمانت استرداد وجه فقط توسط بهترین موسسه انجام پایان نامه برای دانشجویان در نظر گرفته می شود. دانشجویان عزیز در صورت عدم رضایت از نحوه عملکرد تیم حرفه ای مرکز پژوهشهای دانشگاهی می توانند از طریق میانبر هایی هزینه پرداختی را از کارشناسان این مجموعه مطالبه کنند. یکی از راه هایی که محققان موسسه را وادار کرده تا هزینه انجام پایان نامه را به صورت تمام و کمال در اختیار دانشجویان قرار دهند ثبت درخواست وجه این عزیزان است. کادر مرکز پژوهشهای دانشگاهی به سبب این درخواست موظف شده تا هزینه را به مشتریان خود باز گرداند. در صورتی که این افراد از نحوه خدمات رسانی مجموعه رضایت نداشته باشند می توانند یا به صورت تلفنی با به شکل حضوری درخواست های خود را به ثبت برسانند. ارسال پیامک از طریق پیام رسان های مختلف نیز برای این افراد در دسترس است.