هزینه نگارش پایان نامه علوم تربیتی

مناسبترین قیمت گذاری با تضمین کیفیت و پشتیبانی تا جلسه دفاع فقط در مرکز پژوهشهای دانشگاهی 

قیمت نگارش پایان نامه علوم تربیتی

قیمت نگارش پایان نامه علوم تربیتی کاملا با نحوه تهیه و تدوین آن مطابقت دارد. نحوه تعرفه گذاری بدین صورت است که کارشناسان و محققان مرکز پژوهشهای دانشگاهی پس از مطالعه کامل پایان نامه دانشجویان علوم تربیتی در جهت اعلام هزینه پرداختی به دانشجویان اقدام می کنند. هزینه ای که در خصوص نگارش پایان نامه علوم تربیتی از جانب کارشناسان حرفه ای و کاربلد مرکز پژوهشهای دانشگاهی برای دانشجویان در نظر گرفته شده به میزان 6/700/000 تومان است. این هزینه با تعداد صفحات نگارش شده و پیچیدگی موضوع انتخابی در ارتباط مستقیم است. به صورتی که هرچه موضوع پایان نامه دانشجویان با مشقت و دشواری بیشتری انتخاب شود هزینه بیشتری را برای دانشجویان علوم تربیتی به دنبال دارد. عزیزانی که جهت واگذاری پایان نامه های خود با نازل ترین قیمت به دنبال موسسه ای شایسته هستند می توانند مرکز پژوهشهای دانشگاهی را در صدر انتخاب های خود قرار دهند.

شرایط پرداخت هزینه انجام پایان نامه علوم تربیتی در مرکز پژوهشهای دانشگاهی

شرایط پرداخت هزینه انجام پایان نامه کارشناسی ارشد در رشته علوم تربیتی در مرکز پژوهشهای دانشگاهی از همه جهات به نفع دانشجویان محصل در این رشته بوده و آن ها می توانند علی رغم شرایط باقی موسسه ها از امکانات مرکز پژوهشهای دانشگاهی بهره ببرند. دانشجویانی که به سبب دلایل شخصی مایل به پرداخت یک باره هزینه مربوطه نباشند می توانند از خدمات این موسسه به نفع خود بهره ببرند. پرداخت هزینه نگارش پایان نامه به صورت چهار یا پنج مرحله ای از جمله راه حل هایی است که این مرکز در جهت خدمات رسانی بهتر به دانشجویان عزیز عرضه کرده است. این عزیزان می توانند هزینه اولیه را هنگام ثبت نام واریز کرده و باقی پرداختی را پس از دریافت پایان نامه های خود از جانب کارشناسان و محققان مرکز پژوهشهای دانشگاهی انجام دهند.

هزینه انجام پایان نامه علوم تربیتی در مرکز پژوهشهای دانشگاهی
مبلغ 6/700/000 تومان است

با شرایط پرداخت اقساطی و در 4 مرحله با پیشرفت کار

استرداد وجه در صورت عدم رضایت

هزینه نگارش پروپوزال علوم تربیتی در مقطع ارشد و دکتری

هزینه نگارش پروپوزال علوم تربیتی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تا حدودی متفاوت است. این تفاوت ها بسته به سفارش های دانشجویان  رشته علوم تربیتی داشته اما مقاطع مربوطه بیشترین نقش را در خصوص تفاوت های ذکر شده ایفا می کنند. نگارش پروپوزال دکتری از جوانب بسیاری دشوار تر از پروپوزال های ارشد بوده و این موضوع بر میزان هزینه دریافتی از دانشجویان تاثیر می گذارد. دانشجویان این دو مقطع می توانند با پرداخت مبلغی حدودی به میزان 1/750/000 تومان از تخصص افرادی بهره مند شوند که پیش از این در جهت نگارش پروژه های خود از خدمات مرکز پژوهشهای دانشگاهی استفاده کرده اند.

تفاوت هزینه انجام پایان نامه علوم تربیتی برای دانشجویان دانشگاه آزاد و دولتی

هر دو گروه از دانشجویان دانشگاه آزاد و دولتی برای انجام پایان نامه های خود نیازمند دریافت خدمات بوده و این موضوع هیچ ارتباطی با دانشگاه های آن ها ندارد. بسیاری از افراد به اشتباه تصور می کنند که دانشگاه ها نقش موثری جهت آگاه سازی دانشجویان در جهت تهیه و تدوین پایان نامه هایشان داشته اما این موضوع هیچ ارتباطی به محل تحصیل دانشجویان ندارد. این عزیزان در هر دانشگاهی که مشغول به تحصیل باشند از تجربه و مهارت کمی در خصوص نگارش پایان نامه برخوردارند. بدین سبب تک تک آن ها می توانند برای ثبت سفارش های مربوطه به مرکز پژوهشهای دانشگاهی مراجعه کنند. این موسسه هیچ تفاوتی میان دانشجویان قائل نمی شود و با دریافت هزینه ای یکسان از هر دو گروه تلاش می کند تا عدالت را به صورتی منصفانه رعایت کند. هزینه انجام پایان نامه برای هر دو گروه از دانشجویان به مبلغ 6/700/000 تومان است و کارشناسان مرکز پژوهشهای دانشگاهی خدماتی با کیفیت بالا را به دانشجویان علوم تربیتی عرضه می کنند.

هزینه انجام پایان نامه علوم تربیتی

ضمانت استرداد وجه در صورت عدم رضایت

دانشجویان عزیز در صورت عدم رضایت از نحوه عملکرد کارشناسان و محققان مرکز پژوهشهای دانشگاهی می توانند درخواست استرداد وجه کنند. دانشجویان به سبب ثبت این درخواست می توانند تا کل هزینه پرداختی به موسسه مربوطه را از متخصصان مجموعه دریافت کنند. این موضوع به خودی خود نشان از حسن نیت مرکز پژوهشهای دانشگاهی داشته و دانشجویان می توانند با آگاهی کامل از حق و حقوق خود به این موسسه مراجعه کنند.

خدمات کامل مرکز پژوهشهای دانشگاهی در قبال هزینه انجام پایان نامه علوم تربیتی

هزینه ای که کارشناسان و محققان مرکز پژوهشهای دانشگاهی از دانشجویان دریافت می کنند کاملا با نحوه خدمات رسانی این مجموعه مطابقت دارد. خدمات این موسسه شامل ارائه پایان نامه ای با کیفیت و دریافت هزینه ای ناچیز در سریع ترین زمان ممکن است. این موضوع موجب شده تا مرکز پژوهشهای دانشگاهی در طول سالیان اخیر به عنوان بهترین موسسه در خصوص انجام پایان نامه های دانشجویان شناخت شود. موسسه های متفاوتی در سراسر کشور مشغول به کار هستند و تلاش کرده تا با تبلیغات کاذب و گسترده خود در خصوص انجام پایان نامه های دانشجویان از اعتماد آن ها سو استفاده کنند. این موضوع موجب شده تا مسئولیت کارشناسان و محققان مرکز پژوهشهای دانشگاهی نسبت به قبل 2 برابر شود. وظیفه خطیر و دشواری که متخصصان این موسسه در قبال دانشجویان عزیز دارند موجب شده تا آن ها پایان نامه های دانشجویان را حتی سریع تر از موعد زمانی مشخص شده به این عزیزان تحویل دهند. همه این موارد نشان از کیفیت بالای خدمات رسانی مرکز پژوهشهای دانشگاهی دارد. افرادی که از موعد زمانی کوتاهی برخوردار هستند نیز می توانند در لیست افرادی قرار بگیرند که پیش از آن ها به مرکز پژوهشهای دانشگاهی مراجعه کرده اند. این مرکز به سبب ظرفیت و گنجایش بالای خود قادر به خدمات رسانی در سطح گسترده ای به دانشجویان محترم است.