هزینه انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی

در مرکز پژوهشهای دانشگاهی قیمت انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی مبلغ 6/900/000 تومان تعیین شده است جهت اطلاع از ظرفیت پذیرش، با کارشناسان موسسه تماس بگیرید

قیمت نگارش پایان نامه مدیریت بازرگانی

همانطور که می دانید قیمت نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد در رشته های مختلف متفاوت است. دانشجویان مدیریت بازرگانی به سبب رشته ای که در آن مشغول به تحصیل هستند، از تجارب و مهارت های لازم جهت نگارش پایان نامه برخوردار نبوده و نیازمند دریافت خدمات از مجموعه ای مطرح و خوشنام هستند. به همین دلیل تمام اشخاصی که پیش از این جهت انجام پایان نامه های خود خدماتی را دریافت کرده، مرکز پژوهشهای دانشگاهی را به این گونه از اشخاص توصیه می کنند. این مجموعه تنها با دریافت 6/900/000 تومان از دانشجویان گرامی به آن ها خدمات رسانی می کند.

شرایط  پرداخت قسطی هزینه انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی

شرایط پرداخت انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی به صورت قسطی برای دانشجویانی لحاظ می شود که به مرکز پژوهشهای دانشگاهی جهت ثبت سفارش های خود مراجعه می کنند. سایر مراکز هزینه بسیار بیشتری را از دانشجویان برای نگارش پایان نامه های آن ها مطالبه می کنند اما این مسئله پایان ماجرا نیست. این دسته از مراکز هیچ شرایط ویژه ای را برای دانشجویان و مشتریان خود لحاظ نمی کنند. از این رو مرکز پژوهشهای دانشگاهی با برخورداری از تیمی دلسوز و باتجربه در کنار دانشجویان حضور دارد. دانشجویان محترم می توانند هزینه را به صورت اقساطی به کارشناسان مجموعه پرداخت کنند.

هزینه مصوب انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی مبلغ 6/900/000 تومان تعیین شده است

با شرایط پرداخت اقساطی و در 5 مرحله با پیشرفت کار

پشتیبانی تا جلسه دفاع و بعد از آن

هزینه انجام پروپوزال مدیریت بازرگانی در مقطع ارشد و دکتری

هزینه انجام پروپوزال های مدیریت بازرگانی در سایر مراکز سر به فلک کشیده است‌. این مسئله به سبب اهمیت پروپوزال های دکتری و ارشد نزد اساتید و داوران مربوطه است. به همین دلیل تمام مجموعه ها با وجود تبلیغات گسترده در خصوص خدمات رسانی نمی توانند به گرد پای کارشناسان و محققان مرکز پژوهشهای دانشگاهی برسند. هزینه مربوطه به میزان 1/800/000 تومان است. دانشجویان محترم در صورت تمایل می توانند این مبلغ را به صورت اقساطی نیز پرداخت کنند.

پشتیبانی از دانشجویان تا تایید نهایی کار

کارشناسانی در موسسه های مختلف مشغول به کار بوده که وظایف آن ها تهیه و تدوین پایان نامه های دانشجویان است. با وجود آن که تنها این مسئله در شرح وظایف این دسته از افراد تعریف شده است، متخصصان مرکز پژوهشهای دانشگاهی تنها به این موضوع اکتفا نمی کنند. بلکه آن ها تمام تلاش خود را به کار بسته که از لحظه آغاز کار تا ارائه دانشجویان در جلسه دفاع در کنار آن ها حضوری فعال و اثربخش داشته باشند. این موضوع موجب شده تا این افراد به محبوبیت و شهرت مرکز پژوهشهای دانشگاهی نزد مشتریان و دانشجویان بیفزایند.

سطح کیفیت پایان نامه مدیریت بازرگانی در قبال هزینه مناسب

سطح کیفیت پایان نامه مدیریت بازرگانی در مرکز پژوهشهای دانشگاهی از استاندارد های بالایی برخوردار است بطوریکه کیفیت خدمات این مجموعه کاملا منطبق با استانداردهای پژوهشگاه نوآوری مدیریت بازرگانی می باشد. به شرط آن که دانشجویان محترم از خدمات مرکز پژوهشهای دانشگاهی استفاده کرده باشند. یکی از مزیت های مرکز پژوهشهای دانشگاهی نسبت به سایر مراکز این موضوع است. کیفیت انجام پایان نامه در اولویت اول کارشناسان و محققان مجموعه است. از این رو دانشجویان محترم با اطمینان خاطر می توانند به این موسسه مراجعه کرده و از تخصص افرادی بهره ببرند که در طول سالیان متمادی به انجام این امر مشغول بوده اند‌. خدمات رسانی محققان مجموعه با دریافت نازل ترین هزینه از دانشجویان و مشتریان محترم است. یکی دیگر از عواملی که دانشجویان عزیز را جهت حضور در مرکز پژوهشهای دانشگاهی برای ثبت سفارش ها در خصوص تهیه و تدوین پایان نامه های مدیریت بازرگانی توسط کارشناسان و متخصصان مجموعه ترغیب می کند سرعت عمل کادر این مرکز است.

قیمت مناسب انجام پایان نامه مدیریت یعنی چه؟

قیمت مناسب انجام پایان نامه به این معنا است که دانشجویان می توانند تنها با پرداخت هزینه ای ناچیز از خدمات مجموعه دلخواه خود بهره ببرند اما این موضوع به سهولت قابل انجام نیست. بسیاری از مراکز حاضر نیستند تا از سود خود بگذرند. از این رو یافتن موسسه ای که با دریافت نازل ترین قیمت، خدماتی باکیفیت را به دانشجویان ارائه دهد دشوار است. به همین منظور مرکز پژوهشهای دانشگاهی پا به میدان گذاشته است. متخصصانی که در این مجموعه مشغول به فعالیت هستند، می توانند تنها با دریافت 6/900/000 تومان از دانشجویان در امر خدمات رسانی با بالاترین کیفیت موفق عمل کنند.

هزینه انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی

هزینه  نوشتن رساله دکتری مدیریت بازرگانی

هزینه نوشتن رساله دکتری توسط متخصصان مراکز مختلف متفاوت بوده اما یک فرق اساسی میان مرکز پژوهشهای دانشگاهی با این دسته از مراکز است. مرکز پژوهشهای دانشگاهی با خدمات گسترده خود به تمام گرایش و رشته های تحصیلی همواره در طول سالیان متمادی خوش درخشیده است. تعرفه گذاری معقول و مقرون به صرفه از دلایلی است که این مجموعه را نسبت به سایر مراکز متمایز کرده است. دانشجویان عزیز و محترم برای تهیه و تدوین رساله های دکتری می توانند به تخصص کارشناسان و محققان مرکز پژوهشهای دانشگاهی اعتماد و اطمینان کنند. این عزیزان تنها با دریافت 28/000/000 تومان از دانشجویان و مشتریان خود، بهترین خدمات رسانی را به آن ها عرضه می کنند. شرایط پرداخت هزینه مربوطه برای دانشجویان به صورت اقساطی رقم خورده است. برخی از دانشجویان به سبب موانع پیش روی خود قادر نیستند تا از عهده پرداخت یک باره مخارج برآیند. این موضوع موجب می شود تا این افراد از مراجعه به این گونه از مراکز سرباز زده و در تصمیم گیری های خود با شک و تردید عمل کنند. کارشناسان و محققان مرکز پژوهشهای دانشگاهی از این موضوع آگاهی دارند. به عبارتی آن ها تمایلی ندارند تا دانشجویان را با دل سردی و ناامیدی راهی کنند. به همین سبب پرداخت اقساطی هزینه ها تحت عنوان راه حلی برای آن ها به شمار می رود. دانشجویان محترم در صورت تمایل یا پرداخت را به صورت دو مرحله ای انجام داده و یا مبلغ مورد نظر را در اقساط بلند مدت پرداخت می کنند. پرداخت دو مرحله ای به معنای پرداخت نصف مبلغ پیش از ثبت نام و نصف هزینه پس از عرضه پایان نامه های مربوطه است. بدین شکل تمام اشخاص می توانند برای انجام پایان نامه های خود از خدمات مرکز پژوهشهای دانشگاهی بهره مند شوند.