قیمت نگارش پایان نامه مدیریت مالی

در مرکز پژوهشهای دانشگاهی قیمت نگارش پایان نامه مدیریت مالی مبلغ 8/900/000 تومان تعیین شده است که عزیزان می توانند در چهار مرحله پرداخت نمایند

قیمت نگارش پایان نامه مدیریت مالی

هزینه انجام نگارش پایان نامه مدیریت مالی برای دانشجویان عزیز به مبلغ 8/900/000 تومان است. در صورتی که پرداخت این هزینه برای دانشجویان چالش بر انگیز باشد این عزیزان می توانند از شرایط استثنایی مرکز پژوهشهای دانشگاهی بهره ببرند. قیمت نگارش پایان نامه ارشد به گونه ای توسط کارشناسان و محققان در نظر گرفته شده ک تمام افراد از عهده پرداخت آن بر آیند. اگر در طی پرداخت هزینه مربوطه، یکی از دانشجویان از شرایط مالی مناسبی برخوردار نباشد می تواند مبلغ را در طول اقساط بلند مدت به مرکز پژوهشهای دانشگاهی واریز نماید.

شرایط پرداخت هزینه انجام پایان نامه مدیریت مالی در مرکز پژوهشهای دانشگاهی

شرایط پرداخت هزینه انجام پایان نامه مدیریت مالی به انتخاب دانشجویان است. در صورتی که این عزیزان تمایلی به پرداخت یک باره هزینه نداشته یا تحت فشار مالی و اقتصادی باشند می توانند از این شرایط ویژه بهره ببرند. پرداخت دو مرحله ای برای این دسته از عزیزان توسط کادر مرکز پژوهشهای دانشگاهی در نظر گرفته شده است. دانشجویان به سبب این شرایط می توانند تا هزینه ها را در چهار تا پنج قسط پرداخت کنند. پرداخت این اقساط همزمان با پیشرفت مراحل پایان نامه از دانشجویان مطالبه می شود.

هزینه انجام پایان نامه مدیریت مالی مبلغ 8/900/000 تومان است

با شرایط پرداخت اقساطی و در 5 مرحله با پیشرفت کار

استرداد وجه در صورت عدم رضایت

تضمین کیفیت مرکز پژوهشهای دانشگاهی در قبال پرداخت هزینه نگارش پایان نامه

کارشناسان و محققان مرکز پژوهشهای دانشگاهی به سبب تعهدات گسترده ای که در قبال دانشجویان دارند تلاش می کنند تا به تمام اهداف خود پایبند باشند و از آنجا که اغلب اساتید و محققین این مجموعه، از اساتید موسسه مطالعات مدیریت مالی هستند این موضوع موجب شده تا مرکز پژوهشهای دانشگاهی همواره به دنبال کسب رضایت دانشجویان و مشتریان عزیز خود باشد. رعایت این موارد منجر به اعتماد سازی میان این افراد شده و تمام آن ها در خصوص تدوین پایان نامه های خود به متخصصان مجموعه مراجعه می کنند. کیفیت پایان نامه ها نیز برای دانشجویان مورد بحث است. کارشناسان و محققان با رعایت نکات اصولی تلاش می کنند تا تهیه و تدوین پایان نامه را به نحو احسن و با بالاترین کیفیت بر عهده بگیرند.

خدمات کامل مرکز پژوهشهای دانشگاهی در قبال هزینه انجام پایان نامه مدیریت مالی

خدمات مرکز پژوهشهای دانشگاهی به صورتی است که به تمام نیاز ها و خواسته های دانشجویان به صورت تمام و کمال پاسخ دهد. هزینه ای که دانشجویان در قبال دریافت خدمات به کارشناسان و محققان مرکز پژوهشهای دانشگاهی پرداخت می کنند بسیار ناچیز است. از این رو این موسسه تنها به سبب کسب اعتماد و رضایت دانشجویان همت کرده تا پایان نامه های این عزیزان را با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت تهیه و تدویتن نماید. دانشجویان در صورت برخورد با سوالاتی در خصوص نحوه چگونگی انجام پایان نامه و هزینه های مربوطه می توانند با متخصصان مجموعه در تماس باشند.

هزینه انجام پایان نامه مدیریت مالی

هزینه نگارش پروپوزال مدیریت مالی در مقطع ارشد و دکتری

پروپوزال ها تنها جهت آشنایی دانشجویان با پایان نامه های مدیریت مالی نگاشته می شوند. از این رو هزینه کمتری برای تهیه و تدوین آن ها برای این عزیزان در نظر گرفته شده است. با وجود آن که بسیاری از موسسه ها هزینه انجام پروپوزال های دانشجویان با پایان نامه ها را یکی دانسته و همان هزینه را از آن ها دریافت می کنند، مرکز پژوهشهای دانشگاهی این خط فکری را کنار گذاشته و هزینه کمتری را برای نگارش پروپوزال در نظر می گیرد. هزینه مربوطه به میزان 1/800/000 تومان است. این هزینه در مقایسه با پروژه های ارشد و دکتری نیز کمتر است.

هزینه انجام پایان نامه مدیریت مالی در سال 1403

در سال های اخیر بسیاری از موسسه ها تلاش کرده اند تا هزینه انجام صفر تا صد پایان نامه ارشد را افزایش دهند. این مسئله از وجدان کاری کارشناسان و محققان مرکز پژوهشهای دانشگاهی به دور است. به همین سبب این مجموعه در طول سالیان اخیر تمام توان خود را به کار بسته تا حداقل مبلغ را از دانشجویان مطالبه کرده و میزان هزینه را به مقدار ثابتی به این عزیزان اعلام دارد. هزینه تهیه و تدوین پایان نامه های مدیریت مالی در سال جاری به مقدار 8/900/000 تومان است که دانشجویان در صورت تمایل می توانند تا از شرایط پرداخت اقساطی بهره ببرند.