هزینه انجام پایان نامه مدیریت

در مرکز پژوهشهای دانشگاهی انجام پایان نامه مدیریت 100% تضمینی است جهت اطلاع از ظرفیت پذیرش، با کارشناسان موسسه تماس بگیرید

هزینه انجام پایان نامه مدیریت

مدیریت شاخه های گوناگونی دارد و نگارش پایان نامه در هر یک ازین شاخه ها دشواری های و پیچیدگی های خاص خود را دارد بنابراین دانشجویان عزیز باید نهایت دقت خود را در این امر به کار بگیرند باید توجه داشت که سپردن این امر،یعنی نگارش پایان نامه به موسسات متخصص یا گرفتن مشورت در این زمینه می تواند به شما دانشجویان عزیز کمک شایانی نمایندهزینه انجام نگارش پایان نامه در موسسه ما به تناسب پیچیدگی حجم و … پایان نامه تعیین و از حدود 5/900/000 تومان آغاز تا مبالغ بالاتر نیز ممکن است باشد.

شرایط پرداخت هزینه انجام پایان نامه مدیریت

ما در موسسه ی خود شرایط بسیار ارزنده و ویژه ای را جهت پرداخت هزینه پایان نامه و ملاحظه دانشجویان عزیز به لحاظ اقتصادی در نظر گرفته ای بدین دانشجویان عزیز ما می توانند پس از ثبت سفارش نگارش پایان نامه ی خود مقداری از هزینه ی کل که حدود ده الی پونزده درصد آن را شامل می شود پرداخته و مابقی را به اقساطی و طی مراحل گوناگون به موازات کار نگارش پایان نامه و تکمیل آن بپردازند،تمام تلاش ما در جهت رعایت دانشجویان عزیز با هر سطح اقتصادی می باشد‌.

هزینه انجام پایان نامه مدیریت مبلغ 5/900/000 تومان است

با شرایط پرداخت اقساطی و در 4 مرحله با پیشرفت کار

استرداد وجه در صورت عدم رضایت

تضمین کیفیت در نگارش پایان نامه مدیریت

موسسات مختلف استاندارد های کیفی گوناگونی را برای فعالیت خود در زمینه انجام پروژه های دانشجویی دارند،موسسه ی ما نیز از این قاعده مستثنی نیست و از استاندارد های کیفی بالایی برخوردار است تا بتواند رضایت دانشجویان عزیز را کسب نماید،بدین جهت تیمی تخصصی در زمینه نگارش پایان نامه در گرایش های مختلف از رشته ی مدیریت فراهم آورده  تا این امر را به بهترین نحو انجام دهند. کیفیت پایان نامه های مدیریت این مجموعه در حد بالاترین استانداردهای دانشگاه علوم تحقیقات تهران و معتبرترین موسسه انجام پایان نامه مدیریت کشور است.

ضمانت استرداد هزینه انجام پایان نامه مدیریت در صورت عدم رضایت

ما همواره بر این عهد که کیفیت در انجام پروژه های دانشجویی توسط ما حرف اول را می زند،هستیم، بنابراین کیفیت را سرلوحه ی کار خود قرار داده و شما عزیزان را از این جهت مطمئن می نماییم،باید بدانید که تمام ما در مجموعه نگارندگان پایان نامه در موسسه بر این است،اما اگر شما دانشجویان عزیز به هر دلیلی از کیفیت پایان نامه خروجی راضی نبودید می توانید با ارتباط و بیان این موضوع با کارشناسان موسسه وجه خود را دریافت نمایید.

قیمت انجام پایان نامه مدیریت

زمان تحویل پروژه ها

زمان تحویل هر پروژه متفاوت و به کیفیت و کمیت و نوع پروژه بستگی دارد، طبیعی است زمان تحویل یک پایان نامه با سمینار یا دیگر پروژه های دانشجویی متفاوت است و ما در بیان زمان مورد نیاز برای هر یک ازین ها به حدودی عمل می کنیم باید اشاره کرد که تمام تلاش انجام باکیفیت پروژه ها همراه یا کوتاه ترین زمان است،بنابراین پروژه های مختلف مانند نگارش پایان نامه زمانی از یک تا بیشتر نیاز دارند.

با پرداخت هزینه انجام پایان نامه مدیریت چه خدماتی دریافت می کنیم

شما عزیزان با پرداخت هزینه در قبال نگارش پایان نامه خدمات متنوع و با کیفیتی دریافت مینمایید که بسیار قابل توجه است این خدمات از ابتدای انتخاب عنوان تا نگارش،ویراستاری و پژوهش های موجود در پایان نامه است حتی مشاوره های لازم در جهت آمادگی برای دفاع و تمامی موارد مربوط به آن و صد البته پشتیبانی تا روز دفاع نیست شامل آن می شود.

هزینه انجام پایان نامه در گرایشهای تخصصی رشته مدیریت

همانطور که می دانید؛ رشته مدیریت دارای گرایشهای تخصصی متعددی است که در دانشگاههای کشور ارائه می گردد ممکن است هزینه انجام پروژه در گرایشهای مختلف این رشته با هم متفاوت باشد در ادامه قیمت نگارش پایان نامه مدیریت در گرایشهای تخصصی این رشته را اعلام می کنیم عزیزان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه تماس بگیرند.

رشته مدیریت صنعتی یکی از رشته های محبوب و پر طرفدار است که شامل مباحث تخصصی مرتبط با نحوه مدیریت کردن واحدهای صنعتی می باشد. هزینه نگارش پایان نامه مدیریت صنعتی حدودا 9/800/000 است که دانشجویان می توانند در 4 یا 5 مرحله مبلغ مذکور را به محققین بپردازند.

رشته مدیریت فناوری اطلاعات نیز یکی از رشته های تخصصی است که مباحث آن تا حدی میان رشته ای است و گریزی بر رشته های فنی و مهندسی دارد. هزینه انجام پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات در حالت عادی مبلغ 9/900/000 تومان می باشد که البته در موضوعاتی که دارای پیچیدگیهای خاصی هستند ممکن است کمی بالاتر شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید این صفحه را بخوانید…

رشته مدیریت مالی یکی از رشته های تخصصی شاخه مدیریت است در مرکز پژوهشهای دانشگاهی قیمت نگارش پایان نامه مدیریت مالی مبلغ 8/900/000 تومان تعیین شده است که عزیزان می توانند در چهار مرحله پرداخت نمایند جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید این صفحه را بخوانید

شاید بتوان گفت رشته مدیریت بازرگانی محبوب ترین گرایش از شاخه مدیریت است که طرفداران بسیاری را دارد. قیمت گذاری انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی به عوامل متعددی بستگی دارد اما در مرکز پژوهشهای دانشگاهی قیمت انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی مبلغ 6/900/000 تومان تعیین شده است جهت اطلاع از ظرفیت پذیرش، این صفحه را بخوانید یا با کارشناسان موسسه تماس بگیرید