هزینه انجام پایان نامه مهندسی فناوری اطلاعات

در مرکز پژوهشهای دانشگاهی قیمت انجام پایان نامه مهندسی فناوری اطلاعات مبلغ 10/800/000 تومان تعیین شده است جهت اطلاع از ظرفیت ثبت سفارش، با کارشناسان موسسه تماس بگیرید

قیمت انجام پایان نامه مهندسی فناوری اطلاعات

قیمت انجام پایان نامه مهندسی فناوری اطلاعات با سایر گرایش و رشته ها تفاوت دارد. برخی از رشته ها به سبب جایگاهی که در جامعه دارند از اهمیت بالاتری برخوردار هستند. اساتید و داوران مربوطه از این موضوع به خوبی آگاهی داشته و استاندارد های مشخصی را تعریف می کنند. از این رو دانشجویانی که در این رشته مشغول به تحصیل هستند، می توانند تنها با پرداخت 10/800/000 تومان به متخصصان مرکز پژوهشهای دانشگاهی، پایان نامه هایی با بالاترین کیفیت را دریافت کنند.

چگونگی پرداخت اقساطی هزینه انجام پایان نامه مهندسی فناوری اطلاعات

چگونگی پرداخت اقساطی بدین شرح است. دانشجویان پس از مراجعه به سایت مرکز پژوهشهای دانشگاهی فرم لازم جهت ثبت نام را دریافت می کنند. این فرم تنها در صورتی در اختیار دانشجویان مهندسی فناوری اطلاعات قرار داده شده که آن ها برای پرداخت قسط اول از هزینه ها آمادگی داشته باشند. هنگامی که کارشناسان و محققان مرکز پژوهشهای دانشگاهی کار تهیه و تدوین پایان نامه های این عزیزان را به پایان برسانند، می توانند باقی هزینه را از دانشجویان دریافت کنند. در صورتی که دانشجویان گرامی در این خصوص با موانع بیشتری روبرو شوند جای نگرانی نیست. چرا که آن ها می توانند تنها با ارسال پیامک از طریق پیام رسان های دلخواه خود برای رفع این موانع مشاوره و راهنمایی های لازم را از متخصصان موسسه دریافت کنند.

هزینه مصوب انجام پایان نامه مهندسی فناوری اطلاعات مبلغ 10/800/000 تومان است

با شرایط پرداخت اقساطی و در 5 مرحله با پیشرفت کار

با آموزش کامل و آمادگی جهت دفاع

فرق هزینه انجام پروپوزال مهندسی فناوری اطلاعات در مقطع ارشد و دکتری

هزینه انجام پروپوزال در مقطع دکتری و ارشد تفاوت دارد. این تفاوت ها تا حدودی به سخت گیری های اساتید و داوران مربوطه نیز بستگی دارند. برخی از اساتید با داوری و قضاوت های سخت گیرانه خود همواره برای دانشجویان موانعی را می تراشند اما این امر در مقطع دکتری نسبت به ارشد بیشتر رقم می خورد. دانشجویان محترم می توانند به صورت حدودی از میزان هزینه اطلاع پیدا کنند. مبلغ حدودی تهیه و تدوین پروپوزال ها توسط کارشناسان و محققان مرکز پژوهشهای دانشگاهی 2/200/000 (برای مقطع کارشناسی ارشد) و مبلغ 5/600/000 (برای مطقع کتری) می باشد. این هزینه تنها به سبب پیچیدگی های رساله دکتری برای دانشجویان در نظر گرفته شده است. با وجود آن که دانشجویان پیش از این در خصوص انجام پایان نامه کارشناسی ارشد تا حدودی با مراحل انجام کار آشنا هستند اما نیاز متخصصان و افراد حرفه ای جهت پروپوزال های دکتری احساس می شود. از این رو لازم است تا آن ها تنها به تجارب و مهارت های خود در مقطع کارشناسی ارشد اکتفا نکنند. بلکه این عزیزان می توانند با دریافت خدمات لازم از کارشناسان و محققان مرکز پژوهشهای دانشگاهی تا حدود زیادی از اتلاف وقت جلوگیری کنند.

پشتیبانی رایگان از دانشجویان تا تایید نهایی پایان نامه

دانشجویان محترم در تمام مراحل از پشتیبانی و حمایت کارشناسان و محققان مرکز پژوهشهای دانشگاهی در صورت تمایل برخوردار می شوند. حضور متخصصانی دلسوز و افرادی کاربلد موجب شده تا آن ها به دانشجویان عزیز دلگرمی دهند. حمایت بی دریغ و همه جانبه این عزیزان منجر به رضایت خاطر مشتریان و دانشجویان محترم شده و آن ها می توانند در کمال آرامش در جلسه دفاع حضور پیدا کنند. پشتیبانی کارشناسان و محققان مرکز پژوهشهای دانشگاهی از دانشجویان هزینه ای برای این عزیزان به دنبال ندارد بلکه آن ها می توانند به صورت رایگان از مشاوره های لازم بهره ببرند. راهنمایی های به جا و شایسته کارشناسان و محققان مرکز پژوهشهای دانشگاهی برای دانشجویان بسیار کمک کننده و حیاتی است. این عزیزان به سبب انفرادی بودن پروژه مربوطه نیاز به دریافت انگیزه از جانب افرادی دارند که به آن ها اعتماد و اطمینان کامل داشته باشند. یافتن این دسته از افراد ممکن است تا برای بسیاری از اشخاص چالش برانگیز باشد. به عبارتی ممکن است برخی از این مراکز تنها به سبب مشاوره در خصوص نحوه انجام پایان نامه هزینه های مازادی را از مشتریان خود مطالبه کنند. این موضوع با فعالیت های خیرخواهانه مرکز پژوهشهای دانشگاهی هیچ مطابقتی ندارد. از این رو کادر مجموعه تنها به سبب ارادت ویژه به اهداف موسسه تلاش می کنند تا مشاوره هایی به جا و مناسب را خدمت مشتریان و دانشجویان عرضه کنند.

سطح کیفیت پایان نامه مهندسی فناوری اطلاعات در قبال هزینه

هزینه ای که دانشجویان مهندسی فناوری اطلاعات به کارشناسان و متخصصان مرکز پژوهشهای دانشگاهی واریز می کنند در قبال کیفیت و دقت پروژه ها بسیار ناچیز است اما کم بودن این هزینه ارتباطی با نحوه انجام پایان نامه ندارد. بسیاری از دانشجویان تصور می کنند که در صورت پرداخت هزینه ای اندک در قبال نگارش پایان نامه ها، در انتها پروژه های خود را با کیفیتی ناچیز دریافت می کنند اما عکس این قضیه در خصوص نحوه عملکرد محققان و کارشناسان مرکز پژوهشهای دانشگاهی صادق است. دانشجویان محترم می توانند از خدمات باکیفیت مجموعه تنها با پرداخت 10/500/000 تومان بهره مند شوند.

هزینه انجام پایان نامه مهندسی فناوری اطلاعات

قیمت مناسب انجام پایان نامه مهندسی فناوری اطلاعات یعنی چه؟

قیمت مناسب برای دانشجویان تعاریف متفاوتی دارد. برخی از این تعاریف برای دانشجویان در ارتباط با وضعیت اقتصادی آن ها است. اشخاصی که از قشر ضعیف تری از جامعه به شمار می روند برای پرداخت هزینه های مربوطه با چالش های بیشتری برخور می کنند اما کارشناسان و محققان مرکز پژوهشهای دانشگاهی با در نظر گرفتن تمام این موانع، هزینه ای را به مشتریان خود اعلام می دارند که همه آن ها از عهده پرداخت آن برآیند.

هزینه  انجام رساله دکتری مهندسی فناوری اطلاعات

هزینه انجام رساله دکتری برای رشته مهندسی فناوری اطلاعات حدودا 42 تا 45 میلیون تومان بوده که نحوه پرداخت آن به دانشجویان محترم مهندسی فناوری اطلاعات ارتباط دارد‌. از این رو اشخاصی که برای استفاده از خدمات مرکز پژوهشهای دانشگاهی مشتاق هستند، می توانند تنها با پرداخت هزینه مربوطه از خدمات این مجموعه بهره مند شوند. انجام رساله برای دانشجویان عزیز به خودی خود سنگین است. از این رو متخصصان به این دسته از افراد توصیه می کنند تا از انجام رساله دکتری به صورت انفرادی پرهیز کرده و کار را به کسانی واگذار کنند که از تخصص کافی برخوردارند. تیم مرکز پژوهشهای دانشگاهی با دریافت هزینه ای ناچیز این خدمات را در اختیار دانشجویان گرامی قرار می دهد.