قیمت نگارش پایان نامه پرستاری

پایان نامه پرستاری یکی از پروژه های حساس و مهم دانشجویان این رشته است؛ در مرکز پژوهشهای دانشگاهی این پروژه با قیمتی مناسب به انجام می رسد

هزینه انجام پایان نامه پرستاری

رشته پرستاری به سبب حساسیت هایی که بعد ها برای فارغ التحصیلان در زمینه های شغلی ایجاد می کند از جایگاه ویژه ای نزد اساتید سراسر کشور برخوردار است. این رشته به تنهایی با جان افراد جامعه سر و کار دارد. از این رو اگر هرگونه کوتاهی از جانب دانشجویان این رشته صورت بگیرد تهدیدی برای افراد به حساب می آید. به همین منظور عزیزانی که در این رشته مشغول به تحصیل بوده موظف هستند تا برای تهیه و تدوین پایان نامه های خود نهایت توجه و دقت را به عمل آورند. عزیزانی که در این زمینه از تجربه کافی و لازم برخوردار نبوده می توانند از خدمات مرکز پژوهشهای دانشگاهی استفاده کنند. کارشناسان و محققان این مرکز تنها با دریافت 7/500/000 تومان از دانشجویان پرستاری اقدامات لازم برای نگارش پایان نامه های آن ها را انجام می دهند.

شرایط پرداخت هزینه انجام پایان نامه پرستاری

به سبب آن که دانشجویان رشته پرستاری خدمات گسترده ای برای حفظ و ارتقای سلامت افراد جامعه انجام می دهند می توانند از شرایط پرداخت استثنایی مرکز پژوهشهای دانشگاهی استفاده کنند. مرکز پژوهشهای دانشگاهی برای حفظ ارزش و جایگاه این رشته در تلاش است تا کمترین هزینه را در خصوص انجام پایان نامه از دانشجویان مطالبه کند. شرایط پرداخت به گونه ای رقم خورده که این عزیزان می توانند به محض پرداخت اولین قسط فرم ثبت نام را از سایت مجموعه دریافت کنند و اطلاعات شخصی خود را به ثبت برسانند. باقی مبلغ پس از ارائه پایان نامه به دانشجویان عزیز از آن ها توسط متخصصان موسسه مطالبه می شود.

هزینه انجام پایان نامه پرستاری در مرکز پژوهشهای دانشگاه
مبلغ 7/500/000 تومان است

با امکان پرداخت مرحله ای و در 4 قسط با پیشرفت کار

تضمین استرداد وجه در صورت عدم رضایت

هزینه نگارش پروپوزال پرستاری

انجام پروپوزال در رشته پرستاری با پایان نامه این رشته تفاوت هایی دارد. این تفاوت ها به نحوه نگارش آن ها ارتباطی ندارد بلکه حجم این دو پروژه مد نظر کارشناسان و محققان مرکز پژوهشهای دانشگاهی است. در صورتی که پروپوزال رشته پرستاری به درستی توسط کادر مرکز پژوهشهای دانشگاهی تهیه و تدوین نشود، می تواند برای دانشجویان محصل در این رشته چالش هایی را ایجاد کند. از این رو متخصصان این مرکز با دریافت هزینه ای ناچیز تلاش می کنند تا سهم خود را در خدمات درمانی کشور ایفا کرده و پروپوزال هایی با کیفیت را در اختیار دانشجویان محترم قرار بدهند. این عزیزان تنها می توانند با پرداخت 1/800/000 تومان، پروپوزال های دلخواه خود را دریافت کنند.

چرا بسیاری از دانشجویان این موسسه اعتقاد دارند خدماتی که دریافت کرده اند فراتر از هزینه پرداختی شان بوده است

دلایل متعددی وجود دارد که مرکز پژوهشهای دانشگاهی را از باقی مجموعه های مربوطه متمایز ساخته است. این تفاوت ها تنها به نحوه خدمات رسانی این مجموعه ارتباطی ندارد بلکه بسیاری از مشتریان ثابت این مجموعه اعتقاد دارند که در قبال پرداخت هزینه ای ناچیز خدماتی بسیار گسترده را دریافت کرده اند. این مسئله تنها در مرکز پژوهشهای دانشگاهی صادق است و هیچ مجموعه دیگری چنین شرایط مطلوبی را برای دانشجویان عزیز رقم نمی زند. بخشی از این موضوع به کادر حرفه ای این مرکز ارتباط دارد. افرادی که در طول سالیان متعدد در این موسسه مشغول به فعالیت هستند، زمانی نه چندان دور از دانشجویانی به شمار می رفتند که برای تهیه و تدوین پایان نامه های خود با موانعی روبرو بودند اما مرکز پژوهشهای دانشگاهی سبب شد تا آن ها به خودباوری رسیده و در طول سالیان بعدی خود این عزیزان نیز به عنوان اعضای خانواده مرکز پژوهشهای دانشگاهی شمرده شوند. این دلایل موجب شده تا این افراد همواره برای خدمات رسانی به سایر دانشجویان اشتیاق داشته و تمام تلاش خود را به کار ببندند که مشتریان این مجموعه را با رضایت راهی کنند.

هزینه انجام پایان نامه پرستاری

تضمین کیفیت پایان نامه پرستاری در قبال هزینه پرداختی دانشجویان

دانشجویان عزیز برای اعتماد به مرکز پژوهشهای دانشگاهی می توانند با کادر این مجموعه در ارتباط باشند. کارشناسان و محققان حرفه ای و مجرب مرکز پژوهشهای دانشگاهی از فارغ التحصیلان برتر و مطرح سراسر کشور بوده و به سبب تجربه های مشترکی که با دانشجویان این رشته دارند بهتر می توانند این عزیزان را همراهی کنند. در صورتی که دانشجویان محترم از این مسئله رضایت نداشته باشند می توانند نظرات ثبت شده کاربرانی را مشاهده کنند که همچون آن ها برای نگارش پایان نامه های خود به مرکز پژوهشهای دانشگاهی مراجعه کرده اند.

تعریف قیمت مناسب در انجام پایان نامه پرستاری

دانشجویانی که به بدنبال هزینه ای مناسب و معقول برای واگذاری پایان نامه های خود هستند می توانند از تجربه های افرادی بهره ببرند که پیش از این به موسسه های مربوطه مراجعه کرده اند. تجربه این عزیزان نشان دهنده این حقیقت است که تمام افرادی که در طول سالیان مختلف به مرکز پژوهشهای دانشگاهی مراجعه کرده از نحوه تعرفه گذاری این موسسه به حیرت آمده اند. همانطور که در بالا نیز اشاره شد دانشجویان گرامی می توانند تنها با پرداخت 7/500/000 تومان از پایان نامه هایی برخوردار شوند که مطابق با استانداردهای دلخواه اساتید سراسر کشور توسط کارشناسان و محققان مرکز پژوهشهای دانشگاهی تدوین و نگاشته شده اند.