هزینه ثبت پایان نامه در ایرانداک

ثبت پایان نامه در ایرانداک یکی از وظایف مهمی است که دانشجویان پیش از مرحله دفاع باید انجام دهند این صفحه به مراحل این کار می پردازد

هزینه ثبت پایان نامه در ایران داک

دانشجویان عزیز ممکن است تصور کنند هزینه ای هنگفت برای ثبت پایان نامه لازم و ضروری است اما ایران داک قادر است این تصور اشتباه را پایان ببخشد. شما عزیزان می توانید تنها با پرداخت 18 هزار تومان پایان نامه های خود را ثبت کنید. پرداخت چنین هزینه ناچیزی برای بسیاری از دانشجویان این تصور اشتباه را ایجاد می کند که ایران داک در انجام این امر به قدر کفایت تبحر ندارد اما موسسه ما تنها برای کسب رضایت شما عزیزان نازل ترین هزینه را برای ثبت پایان نامه های دانشجویان در نظر می گیرد.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام پایان نامه در ایران داک

نحوه پرداخت هزینه ثبت پایان نامه در ایران داک به گونه ای برنامه ریزی شده است که کمترین چالش را برای مشتریان و دانشجویان محترم در بر داشته باشد. این عزیزان می توانند با مراجعه به موسسه ایران داک یا تماس با کارشناسان مجموعه ما از نحوه پرداخت هزینه ثبت پایان نامه اطلاع یابند اما آن چه در این امر مسلم است اطلاع از این حقیقت توسط دانشجویان عزیز است که موسسه ایران داک تمام تلاش خود را به کار میبندد که پایان نامه مشتریان محترم را با دریافت نازل ترین قیمت به ثبت برساند.

هزینه ثبت پروپوزال در ایرانداک

معرفی سامانه ایرانداک

سامانه ایرانداک با اعلام هزینه های مد نظر برای ثبت پایان نامه این شانس را به دانشجویان محترم می دهد که آن ها با مشاهده هزینه ها و مقایسه موسسه ما با سایر مجموعه ها به این امر واقف شوند که بهترین موسسه برای ثبت پایان نامه مراجعه به مجموعه ایرانداک است. سامانه ایرانداک با به کار گیری روش های نوین و آسان دانشجویان عزیز را مشتاق می کند که این عزیزان برای ثبت پایان نامه های مورد نظر تنها می توانند به تیم مجموعه ما تکیه کنند و از بابت موضوع مورد نظر هیچ اضطرابی نداشته باشند.

چگونگی ثبت پایان نامه در ایرانداک

دانشجویان و مشتریان محترم می توانند با مراجعه به سایت مجموعه نام نویسی کنند و به سامانه وارد شوند. دانشجویان می توانند با ثبت درخواست خود در سامانه ایرانداک با کارشناسان موسسه ما در ارتباط باشند و در صورت لزوم اطلاعات بیشتری در خصوص ثبت پایان نامه کسب کنند. این عزیزان پس از ثبت اطلاعات کامل قادر به دریافت فرم ثبت پایان نامه می شوند. برای ثبت موارد لازم در فرم مربوطه دانشجویان ممکن است نیاز به راهنمایی داشته باشند. این امر تنها توسط کارشناسان موسسه ما قابل انجام است.

چگونگی ثبت پروپوزال در ایرانداک

پروپوزال یا طرح پیشنهادی تحقیق دانشجویان محترم در سامانه ایرانداک به ثبت می رسد. مشتریان عزیز ما می توانند با نام نویسی در این زمینه فرم ثبت پروپوزال را از جانب سامانه ایرانداک دریافت کنند. مشتریان می توانند با تکمیل فرم مربوطه اطلاعات لازم را ثبت کنند. دانشجویان موظف هستند اطلاعات مربوط به استاد راهنمای خود را نیز در سیستم ثبت کنند. سپس دانشجویان محترم با پرداخت هزینه معقول و مناسبی برای ثبت پروپوزال می توانند فایل مربوطه را دریافت کرده و آن را در سایت مد نظر بارگذاری کنند.

ثبت پروپوزال در ایرانداک

درمورد موسسه

ایرانداک تحت عنوان سامانه ای شناخته می شود که دانشجویان عزیز برای تدوین پایان نامه و ثبت آن به این سامانه مراجعه می کنند. به عبارتی هرگاه دانشجویان تصمیم داشته باشند که فعالیت های پژوهشی خود مانند پروپوزال یا پایان نامه را در اختیار باقی افراد به عنوان منابعی معتبر قرار دهند در گام نخست می توانند به سامانه ایرانداک مراجعه کرده و با دریافت فرم مربوطه و تکمیل اطلاعات پروژه های مورد نظر خود را به ثبت برسانند. برای کسب اطلاعات بیشتر دانشجویان می توانند با کارشناسان مجموعه ما در تماس باشند.