هزینه ثبت پروپوزال در ایرانداک

ثبت پروپوزال در ایرانداک یکی از وظایف مهمی است که دانشجویان در مرحله تصویب پروپوزال باید انجام دهند این صفحه به مراحل این کار می پردازد

هزینه ثبت پروپوزال در ایران داک

هزینه ثبت پروپوزال در ایران داک به طرز چشمگیری ناچیز و اندک برای دانشجویان محترم به شمار می آید. مشتریان محترم می توانند تنها با پرداخت 18 هزار تومان پروپوزال های مربوطه را در سامانه ایران داک به ثبت برسانند. این هزینه نه تنها برای کسب رضایت مشتریان در نظر گرفته شده است بلکه صداقت کار سامانه ایران داک را به تمامی مشتریان و دانشجویان محترم اثبات می کند. از این رو دانشجویان و مشتریان می توانند برای ثبت پروپوزال های خود با نازل ترین قیمت به سامانه ایران داک مراجعه کنند.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام پروپوزال در ایران داک

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام پروپوزال در ایران داک به صورتی است که دانشجویان می توانند تنها با مراجعه به سامانه مورد نظر پرداخت مربوطه را انجام دهند. برای انجام این امر دانشجویان و مشتریان محترم به سامانه ایران داک مراجعه کرده و پس از نام نویسی و تکمیل اطلاعات مربوط به پروپوزال فرم لازم برای ثبت آن را دریافت می کنند. مرحله بعدی پرداخت هزینه ناچیز برای ثبت پروپوزال است. پس از پرداخت هزینه ها دانشجویان قادر هستند مرحله نهایی را طی کرده و پروپوزال خود را به ثبت برسانند.

هزینه ثبت پروپوزال در ایرانداک

معرفی سامانه ایرانداک

سامانه ایرانداک برای تمام عزیزانی است که در مرحله نهایی پروپوزال خود یعنی ثبت آن با چالش هایی روبرو هستند. سامانه ایرانداک برای گذر دانشجویان از این چالش راه حلی موثر ارائه داده است. سامانه ایرانداک این فرصت استثنایی را در اختیار دانشجویانی قرار می دهد که برای انتخاب سامانه مد نظر در خصوص ثبت پروپوزال دچار تردید هستند. از این رو به کلیه دانشجویان پیشنهاد می شود که برای کسب بهترین نتیجه در این خصوص به سامانه ای با بالاترین سطح استاندارد مراجعه کنند. این مهم تنها از جانب سامانه ایرانداک قابل انجام است.

چگونگی ثبت پروپوزال در ایرانداک

ثبت پروپوزال همانند پایان نامه از مراحل متعددی تشکیل شده است. مراحل به گونه ای توسط تیم موسسه ایرانداک چیدمان شده است که دانشجویان به راحتی از پس انجام آن ها برآیند. این مراحل با نام نویسی و ثبت اطلاعات شخصی در سامانه شروع می شود. پس از گذراندن این مرحله دانشجویان قادر به دریافت فرمی در ارتباط با پروپوزال خود هستند. این فرم لازم است توسط دانشجویان به طور دقیق و با شرح کامل اطلاعات مربوط به پروپوزال پر شود. پس از تکمیل فرم مربوطه و پرداخت هزینه مورد نظر دانشجویان محترم می توانند آن را در سامانه ایرانداک ثبت کنند و در صورت لزوم پروپوزال این عزیزان در دسترس همگان قرار می گیرد.

چگونگی ثبت پایان نامه در ایرانداک

سامانه ایرانداک مفتخر است که اعلام کند در طول سالیان متمادی همواره آماده خدمات رسانی به دانشجویان محترمی است که در ثبت پایان نامه با چالش روبرو می شوند و به دنبال سامانه ای هستند که انجام این امر را تسهیل ببخشد. ایرانداک این فرصت را در اختیار دانشجویان عزیز قرار داده است تا آن ها به سامانه مورد نظر رجوع کنند و پایان نامه خود را به ثبت برسانند. برای وقوع این امر دانشجویان با مراجعه به سایت و دریافت فرم اطلاعات لازم را ثبت کرده و کد رهگیری دریافت می کنند. دانشجویان می توانند با ارائه این کد به مدیر پژوهش درخواست های خود را در سامانه ثبت کنند و قادر به بارگزاری پایان نامه های خود باشند.

هزینه ثبت پروپوزال در ایرانداک

درمورد موسسه

ایرانداک به عنوان موسسه ای مطرح و خوش نام شناخته می شود که توانسته است در طول سالیان دراز با کسب اعتماد مشتریان خود پایان نامه ها و مقالات بسیاری را به ثبت برساند و آن را در اختیار سایر افراد قرار دهد. از لحاظ آماری ایرانداک در شمار موسسه هایی رتبه بندی می شود که بیشترین رضایت کاربران را به خود اختصاص داده است. این امر مسئولیت تیم این مجموعه را بیش از هر زمان دیگری بیشتر می کند. به سبب این امر دانشجویان می توانند با آسودگی خاطر ثبت پایان نامه های خود را به ما واگذار کنند.